In de bedrijfsgebouwen van Vertify in Zwaagdijk vond van 17 tot en met 19 februari 2022 de negende editie van de Vaktentoonstelling in aangepaste vorm plaats. De bloemenshow was te bewonderen en op donderdag 17 februari is de veredelingsbijeenkomst, interview met Royal Flora Holland en het Greenity Debat geweest. Samen met u kijken wij terug op een geslaagd evenement.
3D scan bloemenshow
Op 17 februari zijn er twee 3D-scans gemaakt van de bloemenshow, zodat u de ingezonden tulpen evengoed digitaal kunt bekijken. Onder dit bericht kunt u zien welke inzender in welke show te zien is (hal B en hal F). De show blijft het komende jaar online staan. Per inzending kunt u de eigenschappen van de tulp inzien.
Digitaal programma met debat en interviews
Op donderdag 17 februari vond de veredelingsbijeenkomst plaats met hierin een gesprek over Tulpenveredeling met Eloy Boon en Michel Haring o.l.v. Arie Peterse. Kijk de bijeenkomst hier terug.
Meer nieuws
Bedrijfsleider Glastuinbouw
Werk je graag met mensen en gewassen en wil je een bijdrage leveren aan innovaties in de glastuinbouw? Dan is deze vacature echt iets voor jou!
Technische Medewerker Glastuinbouw
Ben jij technisch aangelegd en wil je bijdragen aan innovatieve ontwikkelingen in de glastuinbouw? Werk je graag met kasinstallaties, belichting en klimaatbeheersing? Dan is deze vacature iets voor jou!
Zoetwaterboeren zet nieuwe stap met aanleg verzamel- en infiltratiesysteem
Medio februari is de infiltratie- en onttrekkingsput succesvol geïnstalleerd!